Жаңалық қосты admin1, 25-02-2013, 09:41, Түсініктемелер қалдырылды: 0, Қаралғандар: 1371

23.02.2013жылы Павлодар машина жасау колледжінде «Павлодар облысындағы ғылым мен өндірістің инновациялық-техникалық дамуы» атты ғылыми- тәжірибелік конференциясы өтті. Конференцияға  12 студент қатысты. Олар машина жасау, металлургия және құрылыс саласындағы өздерінің ғылыми- зерттеу жұмыстарының нәтижелерін көрсетті.Осындай іс-шаралар оқушылардың білім сапасын арттыруға, шығармашылық қабілеттерін дамытуға және жоғары білікті мамандар даярлауға оң әсерін тигізеді.